• KONKURS TANECZNY

• Zadanie polega na nakręceniu filmiku

z krótkim układem tanecznym (2 –4 MINUTY)

Rodzaj tańca – według uznania – w jakim czujecie się najlepiej (taniec nowoczesny, rumba, hip-hop, break dance, itp.).

Można tańczyć solo (pojedynczo), dwójkami, a nawet w grupie (do 5 osób)

PAMIĘTAJĄC O ZACHOWANIU DYSTANSU!!!!

Kategorie wiekowe

I – III

Wyginaj śmiało ciało – recenzja Just Dance 2020 - Nintendo Switch PL IV – VI

VII - VIII

Termin nadsyłania prac:  do 10.01.2021 na adres:   t.piwowarczyk@psp2walbrzych.pl

Wyginaj śmiało ciało – recenzja Just Dance 2020 - Nintendo Switch PL

ORGANIZATOR:                    PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

IM. ORŁA BIAŁEGO

W  WAŁBRZYCHU

• 20 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

• Moi drodzy, już drugi raz z kolei nasza szkoła bierze udział w Międzynarodowym Dniu Praw Dziecka. W tym roku niestety nie możemy wspólnie uczestniczyć w tym szczególnym dniu, tak jak w poprzednim braliśmy udział w happeningu.

Ten rok jest szczególny. Trudny dla nas wszystkich, ale szczególnie trudny dla dzieci w miejscu, w którym jeszcze przed epidemią koronawirusa, sytuacja była tragiczna. Takim miejscem jest Jemen, kraj w którym od 5 lat toczy się wojna.

Możemy jednak wyrazić swoje zaangażowanie poprzez pracę plastyczną:

„Lepszy świat dla dzieci w Jemenie”

Stworzenie prac plastycznych lub graficznych, obrazujących wizję lepszego świata dla dzieci w tym kraju.

W tradycje naszej szkoły już na stałe wpisały się uroczyste obchody Dnia Niepodległości. W tym roku ze zrozumiałych powodów nie możemy zorganizować patriotycznego happeningu, w który tak pięknie zaangażowani byli Rodzice i uczniowie. Tym razem zapraszamy uczniów oraz ich rodziny do uczczenia tego święta na "biało - czerwono" w domu. Postarajcie się o strój oraz gadżety w barwach narodowych (może również i dekorację miejsca, w którym będziecie) i zróbcie "pomysłowe" zdjęcie. Następnie prześlijcie je drogą elektroniczną do wychowawcy klasy. Z wielkiego zbioru zdjęć powstanie wirtualna PSP 2 w Dniu Niepodległości. Zachęcamy Państwa oraz uczniów do wzięcia udziału w naszej akcji i uczczenia (tym razem w takiej formie) tego ważnego i pięknego święta.