• Dnia 11 stycznia 2024 roku w świetlicy szkolnej odbył się konkurs piosenki dziecięcej - karaoke. Wzięło w nim udział 10 osób chętnych z klas II, III i IV. Dzieci wystąpiły zarówno indywidualnie, jak i w duetach. Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili. Jury w jednoosobowym składzie, a mianowicie w osobie p. Magdaleny Zaborowskiej, przyznało 4 wyróżnienia i 3 miejsca na podium. Osoby wyróżnione otrzymały nagrody w postaci słodkich upominków, a laureaci 1, 2 i 3 miejsca - dyplomy i nagrody rzeczowe.

LAUREACI KONKURSU:

I miejsce   -   KALINOWSKA MAJA PTAK MAJA (kl. IV b), zaśpiewały piosenkę MAŁYCH ANIOŁKÓW pt. ,,Jestem Polką i Polakiem";

II miejsce  -   CIMASZEWSKA KORNELIA OŚCIAK LAURA (kl. III b     i III a), wykonały piosenkę z repertuaru SANAH pt. ,,Jestem Twoją bajką";

III miejsce  -  CZUBSKA AMELIA RAJCA WIKTORIA (kl. III a i III b), zaprezentowały się w piosence SANAH pt. ,,Marcepan".

Gratulujemy zwycięzcom!!!!!!!!!!!!!!!

Konkurs piosenki zorganizowały i przeprowadziły: Anetta Brycka, Ewa Borcz.