• Dnia 14 listopada w świetlicy szkolnej został przeprowadzony konkurs plastyczny adresowany do uczniów klas I - III: ,,Polska złota jesień".  Dzieci miały wykonać prace na kartkach z bloku rysunkowego o formacie A4 wykorzystując kredki ołówkowe, świecowe i pastele. W konkursie wzięło udział 14 osób. Na poszczególne prace opatrzone numerkiem od 1 do 14 głosowali nauczyciele naszej szkoły wraz z p. wicedyrektor K. Baczyńską. Oto wyniki głosowania:

I miejsce: MARIA KREMER  (kl. I a),  ALEKSANDER SZALWA  (kl. II b)

II miejsce: ZUZANNA  JAŃCZAK  (kl. I a)

III miejsce: LAURA  KUBIS  (kl. II b)

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!!!!!!!!!!!!

Konkurs przeprowadziły:  Ewa Borcz i Anetta Brycka