• Babcia i dziadek dają nam I miejsca !!!

• Na przełomie miesiąca listopada i grudnia grupa uczniów z klas 6-8 w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo” wzięło udział w Konkursie „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?”. Celem konkursu było ukazanie, w jaki sposób młody człowiek mógłby zachęcić swoją babcię i dziadka do założenia konta w banku oraz wyjaśnienia im, jak: założyć konto w banku, jak obsługiwać bankowość elektroniczną, jak robić przelewy i sprawdzać stan swojego konta, jakie są zasady bezpieczeństwa w sieci. Prace można było przygotować
            w czterech kategoriach: plakat, komiks, film infografika/materiał multimedialny. Po etapie regionalnym gdzie nasi uczniowie zajęli I miejsca przyszedł finał ogólnopolski, w którym nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni, zajmując ponownie I miejsca! W kategorii plakat zwyciężczynią została Krystyna Zych, natomiast w kategorii film – Karol Juszczyk. Solidny wkład w pracę został nagrodzony.

Link do strony

oraz lista laureatów i ich prac:

Lista

Serdecznie gratulujemy nie tylko zwycięzcom konkursu, ale również tym naszym uczniom, którzy wzięli w nim udział!

• II Powiatowy Konkurs Internetowy z Grafiki Komputerowej pt. „Świąteczna choinka”

Dnia 14.01.2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 w Wałbrzychu odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, w celu wyłonienia laureatów przeprowadzanego II Powiatowego Konkursu Internetowego z grafiki komputerowej dla uczniów klas: VI-VIII Szkół Podstawowych pt.: „Świąteczna choinka”.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Marta Dużyńska z ZSP Nr 4 w Wałbrzychu

II miejsce: Aleksy Chrząstowski z PSP Nr 15 w Wałbrzychu

III miejsce: Nikola Urbanik z PSP Nr 5 w Wałbrzychu

Serdecznie gratulujemy laureatom i wszystkim biorącym udział w konkursie.

Nagrody i dyplomy zostaną przekazane do szkół.

• SZKOLNY KONKURS „KARTKI ŚWIĄTECZNE OBCOJĘZYCZNE”

• OTO WYNIKI KONKURSU:

„KARTKA BOŻONARODZENIOWA W JĘZYKU NIEMIECKIM”

I miejsce: Maja Szkotek kl. 7d

II miejsce: Lena Janus kl. 7c

III miejsce: Marcel Sutocki kl. 8b

„KARTKA BOŻONARODZENIOWA W JĘZYKU ANGIELSKIM”

I miejsce: Oskar Sutocki kl. 5a

II miejsce: Oliwia Radoch kl. 7c

III miejsce: Maja Dudek kl. 7c

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!

Organizator konkursu: Ewa Borcz i Aleksandra Florek.

• ul. Wańkowicza 13
          58-304 Wałbrzych