• Kartki świąteczne uczniów naszej szkoły

• Uczniowie naszej szkoły wykonali kartki świąteczne dla Sybiraków, pensjonariuszy Sanatorium "Zacisze" w Szczawnie-Zdroju, wałbrzyskiego Hospicjum i Domu Pomocy Społecznej na Białym Kamieniu.

6 grudnia 2021r. - Święty Mikołaj odwiedza wolontariuszy w PSP nr 2,                   a wolontariusze pomagają świętemu Mikołajowi.

• POLSCY NOBLIŚCI

W szkole na przełomie listopada i grudnia odbył się cykl konkursów o Noblistach Polskich:

- dyktando o Noblistach Polskich,

- test o Noblistach Polskich,

- konkurs recytatorski o Noblistach Polskich

Mistrzem Ortografii została Amelia Kacała z kl. 8a.

Najlepiej test o Noblistach Polskich napisał Wojciech Sokołowski z kl. 7a, chociaż Alicja Kalaga z kl. 6a była zaraz za nim.

Konkurs recytatorski o Noblistach Polskich wygrał Karol Juszczyk z kl. 7a.

Wyróżnienie otrzymała Alicja Żukrowska z kl. 7b.

W jury w konkursie recytatorskim występ naszych uczniów oceniały Panie Ewa Bochynek - kierownik Biblioteki Pedagogicznej oraz Aneta Winiarska - nauczycielka j. angielskiego i historii.

Organizator konkursów

Iwona Bryl-Pasek

• Serdeczne podziękowania dla uczniów, którzy przynieśli książki dla dzieci, by wspomóc dzieci z oddziału onkologicznego w Katowicach. Zostało zebranych wiele książek wraz z dedykacjami.

Pamiętajmy dobro powraca.

• Mamy to!!!!! Nasza szkoła ma 3 MISTRZÓW SZACHÓWYCH i 3 WICEMISTRZÓW

MISTRZOWIE SZACHOWI:

• w kategorii klas IV - VI        FILIP KOWALIK
            • w kategorii klas VII             HUBERT KRZYNÓWEK
            • w kategorii klas VIII            TOMASZ KUJAWA
            • WICEMISTRZOWIE SZACHOWI:
            • w kategorii klas IV - VI        FILIP DRZEWIECKI
            • w kategorii klas VII              ADRIAN KUJAWA
            • w kategorii klas VIII             BARTOSZ MUSIELAK

Uczniowie naszej szkoły przygotowali kartki świąteczne dla Sybiraków. W dniu wczorajszym przekazaliśmy je do oddziału wałbrzyskiego Związku Sybiraków. Przygotowanie kartek koordynowały katechetki: Lucyna Brożyna i Wioletta Lubkiewicz.

Dnia 29 listopada w PSP nr 28 odbyło się rozdanie nagród dla zwycięzców           w Międzyszkolnym Konkursie Literackimi Plastycznym pod hasłem:                                                                                "Nie lękajcie się".                                                                                    Wyróżnienia otrzymały uczennice naszej szkoły:                                     Zuzanna Kaliciak z kl. IIIa (konkurs plastyczny) oraz Vicia Łuszczak z kl. VIa (konkurs literacki).

• ul. Wańkowicza 13
          58-304 Wałbrzych