• "POMAGAMY PSZCZOŁOM"

• Pszczoły mają ogromne znaczenie w życiu człowieka i naszej planety. Pszczołami miodnymi opiekują się  zazwyczaj pszczelarze. Pszczołom dziko żyjącym  należy obecnie pomóc.

Potrzebują one kwiatowych łąk  złożonych  z właściwych dla nich roślin i domków – miejsc w których mogą mieszkać. Latem należy pamiętać o wodzie dla tych owadów.

Uczniowie z obu zerówek z wychowawcami, panią D.Gasz i J.Sioch postanowili  pomóc naturze i zaprosić pszczoły na zielone tereny naszej szkoły.

Dzieci z wychowawcami, we współpracy z rodzicami realizują własny projekt edukacyjny „Pomagamy pszczołom”. W jego ramach posieją kwiaty dla pszczół, rozwieszą dla nich domki i przygotują poidełka na lato.

Pomagajmy pszczołom!

• Harmonogram powrotu do nauki stacjonarnej:

•

• Od 4 maja do zajęć w trybie stacjonarnym wracają wszystkie dzieci z klas I-III szkół podstawowych, a w kolejnych tygodniach pozostali uczniowie.
            • Od 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego i centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym (50 proc./50 proc.).
            • Od 31 maja br. wszyscy uczniowie i słuchacze uczą się już stacjonarnie w szkołach i placówkach.
      • Kontakty

• Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego Wałbrzych, ul. Wańkowicza 13
        • psp2@walbrzych.edu.pl
        • ul. Wańkowicza 13 58-304 Wałbrzych