W ostatni dzień przed przerwą świąteczną w klasie 4a odbyło się klasowe spotkanie wielkanocne. Uczniowie złożyli sobie świąteczne życzenia oraz wspólnie spędzili miły czas w radosnej atmosferze. Sala została udekorowana wiosennymi i wielkanocnymi ozdobami, co wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Nie zabrakło również wspólnego słodkiego poczęstunku oraz integracyjnych rozmów. Spotkanie przebiegło w serdecznym i przyjaznym klimacie, które pozwoliło na wspólnie celebrowanie nadchodzących Świąt Wielkanocnych, integrując klasę przed przerwą świąteczną.
Szczepan Dębowski