W dniu 31.03.2026 r. (wtorek) uczniowie klasy 4a uczestniczyli w wyjściu edukacyjnym do Filii nr 1 „Biblioteki pod Atlantami” w dzielnicy Nowe Miasto. Wyjście odbyło się w ramach projektu „Podróż w czasie – 600 lat historii Wałbrzycha”, a temat zajęć brzmiał: „Nazwa miasta i jej pochodzenie. Herby i symbole miasta”.
Podczas spotkania uczniowie poszerzyli swoją wiedzę na temat historii i heraldyki Wałbrzycha. Zajęcia były interesujące i prowadzone w przystępny sposób, dzięki czemu dzieci chętnie brały w nich udział.
Wyjście wzbogaciło wiedzę uczniów o historii i dziedzictwie naszego miasta, a także stanowiło wartościowe przygotowanie do udziału w miejskim konkursie wiedzy o Wałbrzychu.
Szczepan Dębowski