• Tańczymy!!!

• W świetlicy szkolnej odbył się konkurs taneczny dla dzieci z klas I zorganizowany przez wychowawcę A. Brycką. Składał się z dwóch występów indywidualnych i jednego duetu. Jury w składzie: Katarzyna Kolenda - przewodnicząca, Magdalena Zaborowska, Anetta Brycka, podczas oceny poszczególnych występów, brało pod uwagę przede wszystkim ogólne wrażenie, strój, kreatywność, wykorzystanie rekwizytów oraz choreografię i poczucie rytmu. Za każdy taniec można było zdobyć maksymalnie 30 punktów. Najlepiej zaprezentowała się ZUZANNA KUPISZ, zajmując I miejsce i uzyskując 30 pkt. II miejsce zdobył IGOR KASPERSKI (25 pkt), a III miejsce duet: ZUZANNA PAPROTNA i MAGDALENA STRZELEC (23 pkt).

Gratulujemy takich zdolności tanecznych i życzymy dalszych sukcesów!!!!!!!!!!!!!!!!!

• ul. Wańkowicza 13
        58-304 Wałbrzych