• WYCHOWANIE FIZYCZNE - 2020.05.11

• 11.05.2020 13:56
        • Gr. I

Dzień dobry

W tym tygodniu poćwiczymy prawidłową technikę biegu, czyli wchodzimy w tematykę lekkoatletyczną. Postaraj się wykonać dokładnie ćwiczenia wraz z p. Klaudią. Ćwicząc pamiętaj przede wszystkim o swoim bezpieczeństwie. Jeżeli wydaje Ci się, że jakieś ćwiczenie jest niemożliwe do wykonania w domu ze względu na bezpieczeństwo lub warunków mieszkaniowych - nie rób go lub zamień na inne np. duże wykroki w przód.

ewf.h1.pl/student/?token=XdiZPaXGk8FPbfVeXsf9rfzq9Ob8bxPhYSDuai5PDotcU8pRyA

Bardzo proszę aby w tym tygodniu spróbować sprawdzić jak długo uda się biec bez postoju: w domu - w miejscu, lub jeżeli macie taką możliwość na świeżym powietrzu (na podwórku przed domem, na ogródku - jeżeli pozwolą rodzice). Na koniec tygodnia dajcie znać jak Wam poszło - ile czasu przebiegłeś (przebiegłaś)?

• WYCHOWANIE FIZYCZNE - 2020.05.08

• 08.05.2020 11:42
        • Gr. I
          Dzisiaj skupimy się na doskonaleniu rzutu do kosza. Do tego zadania, jeżeli nie masz lub nie możesz skorzystać z piłki, wykorzystaj pluszaka, zwiniętą bluzę lub rolkę papieru. Jeżeli nie możesz wykonać ćwiczenia z wykorzystaniem ściany, wykonaj podrzut nad głową i chwyt. W tym zadaniu doskonalimy przede wszystkim pracę nóg i ręki rzucającej.
          Na początek krótka rozgrzewka - według własnego pomysłu, a jeżeli nic nie przychodzi Ci do głowy wykorzystaj zestaw nr 9. Po rozgrzewce spróbuj dokładnie wykonać ćwiczenia

www.youtube.com/watch?v=p0dT-GXCPH8

Przypominam, że do końca tygodnia czekam na relację z zadań koszykarskich.