• Dzieci ze świetlicy, z klas I - III, wzięły udział w zajęciach związanych z  bezpieczeństwem w sieci. Zanim przystąpiły do sprawdzenia swojej wiedzy w tym zakresie, obejrzały wcześniej cykl filmików pt.: ,,Owce w sieci".  Następnie dzieci chętne przystąpiły do rozwiązania quizu sprawdzającego znajomość zasad bezpiecznego korzystania z internetu. Mogły uzyskać maksymalnie 9 pkt i udało się to trzem uczniom z klasy I a, a mianowicie: Laurze Ościak, Wiktorowi Duplickiemu i Zakharowi Bodnar. Serdecznie gratulujemy tak wspaniałej wiedzy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!!!!!!! Zajęcia i pytania do quizu przygotowały i przeprowadziły: Anetta Brycka, Dorota Kopciuch i Nikola Szukała-Jabłońska.

• Kontakty

• Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego Wałbrzych, ul. Wańkowicza 13
      • psp2@walbrzych.edu.pl
      • ul. Wańkowicza 13 58-304 Wałbrzych Poland