• WYNIKI KONKURSU !!!

GRATULUJEMY !!!

• NASZA DWÓJECZKA

• Drodzy Rodzice!

Dzień Otwarty w naszej szkole został odwołany w związku z pandemią koronawirusa, a przed Wami

wybór szkoły Waszego dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, który być może ułatwi Państwu podjęcie decyzji:

- Prezentacją multimedialną – „Nasza Dwójeczka” - KLIKNIJ

- Wirtualny spacer po szkole – „Okiem absolwentów” - PONIŻEJ

Zachęcamy do wyboru naszej Szkoły.

• NABÓR 2020/2021 do klasy PIERWSZEJ

NABÓR 2020/2021 do klasy I

w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Orła Białego w Wałbrzychu

W związku ze zbliżającym się postępowaniem rekrutacyjnym do klas I publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Wałbrzych, informuję, że w celu ograniczenia niebezpieczeństwem zarażenia się koronawirusem COVID19 w/w

• rekrutacja w roku szkolnym 2020/2021 odbywać się będzie tylko i wyłącznie w wersji elektronicznej

• Ponadto potwierdzenie przez rodzica/ opiekuna prawnego woli przyjęcia następować będzie telefonicznie poprzez złożenie ustnej deklaracji.

Wnioski znajdują się w systemie NABO, informujemy rodziców, że ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju  w roku szkolnym 2020/2021 rekrutacja odbywa się tylko i wyłącznie poprzez system NABO bez konieczności składania wniosków w wersjach papierowych.

Najważniejsze informacje dotyczące  postępowania rekrutacyjnego na rok 2020/2021

• Od 30 marca do 17 kwietnia 2020 r. rejestracja wniosków w systemie NABO , rodzice nie dostarczają do placówki wydrukowanych wniosków.

Link do strony:

• Od 18 kwietnia do 28 kwietnia 2020 r. weryfikacja wniosków o przyjęcie do I klasy szkoły podstawowej- tylko wersja elektroniczna, rodzice nie dostarczają do placówki wydrukowanych wniosków.

• Od 29 kwietnia do 30 kwietnia 2020 r. obliczanie rekrutacji w systemie NABO.

• 30 kwietnia 2020 r. podanie do publicznej wiadomości listy dzieci zakwalifikowanych.

• Od 30 kwietnia do 14 maja 2020 r. potwierdzanie przez rodziców/prawnych opiekunów woli przyjęcia do I klasy- rodzic telefonicznie potwierdza wolę- złożenie deklaracji przez rodzica/opiekuna prawnego czy dziecko będzie uczęszczać do danej placówki.

• 14 maj 2020 r. podanie do publicznej wiadomości listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do placówki.