• KORONAWIRUS

• Osoby powracające z północnych Włoch

Osoby, które przebywały w północnych Włoszech w ostatnich 14 dniach i zaobserwowały u siebie objawy, takie jak m.in.: gorączka, kaszel, duszność i problemy z oddychaniem powinny: niezwłocznie powiadomić telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się bezpośrednio do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego.

Także w przypadku, gdy po powrocie nie zaobserwowano wspomnianych objawów przez 14 dni należy kontrolować swój stan zdrowia:- codziennie mierzyć temperaturę ciała- zwrócić uwagę na występowanie objawów grypopodobnych (złe samopoczucie, bóle mięśniowe, kaszel).

W przypadku wystąpienia tych symptomów należy bezzwłocznie, telefonicznie powiadomić stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się bezpośrednio do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego. Więcej informacji na stronie GIS.

Niezbędne jest także przestrzeganie zasad higieny w tym: częste mycie rąk wodą z mydłem, a jeśli nie ma takiej możliwości, np. podczas podróży, ich dezynfekcja środkiem na bazie alkoholu.

Z punktu widzenia zagrożenia epidemiologicznego Główny Inspektor Sanitarny nie zaleca podróżowania do: Chin oraz Korei Południowej, Włoch (w szczególności do regionu Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Lacjum), Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru i Tajwanu. Więcej informacji w komunikacie z 25 lutego br. na stronie GIS.

• Dzień Otwarty Szkoły 18 marca 2020 r.

Dzień Otwarty Szkoły

18 marca 2020 r. godz. 16:30

Proponujemy zwiedzanie szkoły, bezpośredni kontakt z pracownikami, kadrą pedagogiczną i członkami Rady Rodziców.

Zapewniamy wiele atrakcji.

Wszelkich informacji udzielimy:

• podczas Dnia Otwartego Szkoły;
            • w sekretariacie szkoły  - poniedziałek – piątek w godzinach 7:30 – 15:30;
            • telefonicznie:  74-847-09-89;
            • istnieje możliwość zwiedzania szkoły codziennie w godz. 12:00-16:00.

Rodzicu:

"PRZYJDŹ  -  ZOBACZ - ZDECYDUJ"

• TURNIEJ WARCABOWY KLAS III

• Dnia 31 stycznia 2020 roku odbył się świetlicowy turniej warcabowy dla uczniów klas trzecich. Wzięło w nim udział 11 osób. Uczniowie grali ze sobą ,,metodą drabinkową", podobnie jak w przypadku klas I i II.

1 miejsce i złoty medal zdobył JAKUB WŁODARSKI

2 miejsce i medal srebrny zdobyła ZUZANNA MATYJASIK

3 miejsce i medal brązowy zdobył FILIP DRZEWIECKI.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszyscy wyżej wymienieni medaliści są uczniami jednej i tej samej klasy, czyli III b.

Wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!