• Strajk - informacja Dyrektora Szkoły

• Witam.

Potwierdzam informację, że od 8 kwietnia 2019 roku zostanie rozpoczęta akcja strajkowa do odwołania, a uczniowie będą mieli zorganizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze - zgodnie z planem zajęć.

Jeśli Rodzic zadecyduje, że dziecko na czas akcji strajkowej, (mając zapewnioną opiekę) pozostanie w domu, proszę o poinformowanie wychowawcy klasy przez dziennik elektroniczny o tej nieobecności.

Powyższa informacja będzie niezbędna do monitorowania nieobecności dziecka w szkole podczas akcji strajkowej.

O wszelkich zmianach będę informowała na bieżąco.

Pozdrawiam,

Izabella Mazurek

• POKOLENIE FACEBOOKA – NIE DLA MOWY NIENAWIŚCI -HEJTU

• W dniu 20.03.2019 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w warsztatach z cyklu POKOLENIE FACEBOOKA – NIE DLA MOWY NIENAWIŚCI -HEJTU, ktłóre odbyły się w PSP nr 6 w Wałbrzychu. Uczestnicy rozmawiali o tym, jak widzą i rozumieją problem mowy nienawiści. Podczas warsztatów uczniowie sporządzili plakat, który miał przekaz dotyczący tego jak mowa nienawiści może wpływać na życie społeczne, na relacje interpersonalne oraz jakie są konsekwencje tzw. hejtu. Wykonane prace zostaną zaprezentowane w trakcie konferencji „Zdrowie psychiczne dzieci, młodzieży i dorosłych”, która odbędzie się w październiku tego roku w Audytorium Novum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu.

• Kontakty

• Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego Wałbrzych, ul. Wańkowicza 13
        • psp2walbrzych@wp.pl
        • ul. Wańkowicza 13 58-304 Wałbrzych