• WYCHOWANIE FIZYCZNE - 2020.05.20

• 20.05.2020 09:58
      • W tym tygodniu spróbujemy poćwiczyć swoją skoczność w warunkach domowych. Bardzo proszę dołącz do p. Klaudii, staraj się dokładnie wykonywać ćwiczenia wraz z nią

ewf.h1.pl/student/?token=3Kbqy4JVNXh2gwMsTRRSxeDGHlOQXd9R6Z60ev7BSSLjn7twHw

Pamiętaj przede wszystkim o bezpieczeństwie podczas ćwiczeń. Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz wykonać jakiegoś ćwiczenia - zamień je na inne (np. klaskanie pod kolanami w biegu w miejscu, przysiady, wypady w przód lub w bok,przeskoki z nogi na nogę w bok).

Zadaniem w tym tygodniu jest wykonanie skoku w dal obunóż z miejsca i zmierzenie długości skoku (linijką, centymetrem krawieckim mamy, metrówką taty). Pamiętaj, że skok mierzymy od palców stóp przed skokiem do ostatniego śladu po skoku - pięt stóp (nie podpieraj się z tyłu po skoku bo wtedy należy liczyć odległość do rąk). Nie zapominaj, że wykonując skok robisz go do przysiadu - nie na proste nogi w kolanach. Pamiętaj o swoim bezpieczeństwie.

Wykonaj trzy skoki i do końca tygodnia czekam na relację (wyniki) z tego zadania.