• WYCHOWANIE FIZYCZNE - 2020.05.15

• 15.05.2020 12:10
      • Dzień dobry

Pozostajemy w tematyce lekkiej atletyki. Na pierwszej lekcji przypomnimy sobie zasady startu niskiego. Proszę dołączyć do p. Klaudii i spróbować wykonać wraz z nią ćwiczenia

ewf.h1.pl/student/?token=DCia2qaUvlPcpwIFcmr3xxJzG0qT8IhErG53Bg4JDjffX0Lz1a

W zadaniu, w którym trzeba oprzeć nogę o ścianę proszę podłóż gazetę, duży blok tak aby nie pobrudzić, uszkodzić ściany. Jeżeli nie masz takiej możliwości, nie opieraj nogi, zrób to bez oparcia. Pamiętaj o bezpieczeństwie. Zwracaj przede wszystkim uwagę na technikę wykonania poszczególnych ruchów w starcie niskim.

Na drugiej godzinie podejmij próbę wykonania zadania tygodnia - bieg w miejscu bez zatrzymania. Na sprawozdanie z niego czekam do końca tygodnia. Daj znać ile czasu przebiegłeś (przebiegłaś)?