• WYCHOWANIE FIZYCZNE - 2020.05.06

• 06.05.2020 10:52
      • Zasady bezpiecznego korzystania ze sprzętu sportowego

- w szkole ze sprzętu sportowego można korzystać tylko w trakcie zajęć ruchowych prowadzonych przez nauczyciela,

- sprzętu sportowego należy używać zgodnie z jego przeznaczeniem i funkcjami,

- zauważone wady i usterki urządzeń sportowych należy zgłaszać prowadzącemu lekcje,

- sprzęt sportowy należy przenosić w ergonomiczny i bezpieczny sposób

- sprzęt sportowy używamy i przenosimy tylko po wyraźnym poleceniu nauczyciela.

Odpowiedz na pytanie: co mogłoby się wydarzyć jeżeli nie będziesz przestrzegał zasad bezpiecznego korzystania ze sprzętu?

Na odpowiedzi czekam do następnej lekcji w-f. Przypominam za nie odesłanie zadania jest minus za wykonanie jest plus a trzy plusy dają piątkę z aktywności w zdalnym nauczaniu .Co parę lekcji będzie krótki test na ocenę podsumowujący wiedzę z danego zakresu.