• INFORMATYKA - 2020.05.15

• 15.05.2020 11:44
      • Konkurs „Z Wami bezpiecznie”
      • Na stronie internetowej: www.psp2walbrzych.pl umieszczony jest regulamin konkursu

KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY „Z WAMI BEZPIECZNIE”

Bardzo proszę o zapoznanie się z tym regulaminem i wykonanie prac konkursowych przy pomocy komputera.

Konkurs składa się z dwóch części:

a) literackiej - polegającej na wykonaniu hasła – sloganu,- dopuszcza się użycie WordArt-ów oraz Fontforków, które znacie z lekcji Informatyki,

b) plastycznej - polegającej na wykonaniu rysunku – plakatu-w dokumencie tekstowym lub dokumencie graficznym, dopuszcza się użycie clipart-ów, gifów oraz obrazków z Internetu.

Ø  Wytyczne dotyczące ułożenia hasła - sloganu promującego wałbrzyską służbę zdrowia:

·         maksymalnie 10 wyrazów (w tym spójniki),

·         praca autorska, wcześniej nie rozpowszechniona (tekst własny).

Ø  Wytyczne dotyczące wykonania rysunku - plakatu promującego służbę zdrowia:

·         prace należy wykonać w formacie A3 lub większym, dowolną techniką plastyczną,

·         praca plastyczna nie może być wykonana w formie przestrzennej,

·         preferowane „żywe”, naturalne kolory

·         nieumieszczanie na pracy napisów, haseł i reklam.

Co do formatu plakatu planujecie na formacie A4 natomiast wydruk zrobimy w szkole po Waszym powrocie na formacie A3.