• PLASTYKA - 2020.05.20

• 20.05.2020 10:36
      • Temat: Magiczna dłoń – techniki rysunkowe.

Drodzy uczniowie

• Na dzisiejszej lekcji nauczycie się wykonywać ciekawe rysunki zwierząt z wykorzystaniem dłoni.
        • Przygotujcie bloki, kredki lub flamastry.
        • Na pewno każdy z was próbował narysować jakieś zwierzę i na pewno zgodzicie się ze mną, że nie jest to łatwe zadanie. Zaproponuje wam dziś metodę, która pozwoli wykorzystać waszą dłoń do stworzenia rysunków wielu zwierząt. Obejrzyjcie film.

• Przyznajcie, że jest to bardzo łatwe. Wybierzcie kilka pomysłów spośród obejrzanych w filmie i sami spróbujecie je narysować.
        • A może ktoś z was będzie miał pomysł na zupełnie inne zwierzę niż te które zostały przedstawione w filmie?
        • Jeżeli ktoś z Was zechce się podzielić swoimi ćwiczeniami, to może wysłać zdjęcie. Jestem ciekawa Waszych efektów „Magicznej dłoni”;-)

* Nie zapomnijcie o laurce lub innym  samodzielnie  wykonanym prezencie dla Waszych mam na Dzień Matki  - 26.05.20