• EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - 2020.04.28

• 29.04.2020 09:26
      • Edukacja polonistyczna – czytanie tekstu wiersza pt. „Pobudka” – podręcznik s. 46. Ćwiczenia z zeszytu ćwiczeń s. 58. W ćwiczeniu  2 nie realizujemy polecenia oznaczonego niebieską kropką. (zadanie do sprawdzenia i odesłania)

Edukacja matematyczna – zadania z zeszytu ćwiczeń s. 46. Szczególnej precyzji wymaga rozwiązanie zadania 2, bardzo proszę narysujcie cienką kreską (dobrze zatemperowany ołówek) wskazówki na zegarach, aby dokładnie było widać minuty. (zadanie do sprawdzenia i odesłania)

Edukacja przyrodnicza – odczytanie tekstów ze s. 47 (proszę przyjrzeć się przedstawionym zwierzętom). Ćwiczenie 5 z zeszytu ćwiczeń s. 59. Zapamiętajcie proszę nazwy tych zwierząt i ich charakterystyczne cechy. Zadanie do obserwacji – poszukajcie w waszym otoczeniu (może podczas spaceru, wyjścia na ogród, a może przez okno w pokoju) pięknych oznak wiosny. Zróbcie zdjęcie – podpiszcie je i prześlijcie (czas na wykonanie zadania macie przez cały tydzień do 5 maja.