• EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - 2020.04.24

• 24.04.2020 10:08
      • Edukacja polonistyczna - Czytanie tekstu z podręcznika "Dbamy o zęby" s.43. W zeszycie do j. polskiego zapis Lekcja, Temat: Dbamy o zęby. Pod tematem proszę przepisać w punktach zasady, które są pod tekstem oznaczone czerwonymi kropkami. Ćwiczenia 3-4 w zeszycie ćwiczeń s.54 (zadania do sprawdzenia i odesłania)

Edukacja matematyczna -  w zeszycie matematycznym piszemy Lekcja, Temat: Układamy zadania. Pod tematem proszę ułożyć treść zadania (zakończona pytaniem) do działania 58 – 10 – 2 = ….. , rozwiązanie i odpowiedź. (zadanie do sprawdzenia i odesłania)

Przypominam o wykonaniu sowy, a na poniedziałek przygotujcie proszę zegar wskazówkowy (może „jakiś” znajdzie się w domu), albo na kartce z bloku narysujcie tarczę zegara, wytnijcie wskazówki (jedna dłuższa, druga krótsza, mogą to być także patyczki, wykałaczki – ważne żeby miały różną długość).