• EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - 2020.04.22

• 22.04.2020 09:57
      • Zadania na dziś:

Edukacja polonistyczna -Ćwiczenia w zeszycie ćwiczeń s. 50 - 51. W zadaniu 7 s. 50 można zgodnie z poleceniem wkleić swoje zdjęcia lub narysować siebie. Natomiast w zadaniu 3 s. 51 na samym dole jest polecenie oznaczone pomarańczową kropką - proszę je pominąć. Ćwiczymy także czytanie - tekst "Sowa" w podręczniku s. 40 - 41. (zadania do sprawdzenia i odesłania)

Edukacja matematyczna -Zadania z zeszytu ćwiczeń s. 43. Wykonujemy je zgodnie z poleceniem. Przypominam, że pierwsza liczba w odejmowania (ta od której odejmujemy) to odjemna, liczba odejmowana to odjemnik, a wynik to różnica np.: 37(odjemna) - 4(odjemnik) = 33(różnica). (zadania do sprawdzenia i odesłania)

Edukacja plastyczno - techniczna -wykonajcie proszę wg własnego pomysłu - sowę. Można ją ulepić z plasteliny, można wykonać z kulek gazetowych i ubrać w materiał, lub bibułę czy też wycinankę. A może macie jeszcze ciekawszy pomysł? Czas na wykonanie sowy do poniedziałku 27 IV.