• EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - 2020.04.23

• 23.04.2020 08:20
      • Witajcie moi Mili ! Dzisiaj porozmawiamy o swoim bezpieczeństwie wobec różnych zagrożeń. Zaczynamy

Edukacja polonistyczna - Elementarz odkrywców –podręcznik str.54.Przeczytaj tekst samodzielnie, porozmawiaj z rodzeństwem, rodzicami lub opiekunem na jego temat-pomogą wam pytania pod tekstem.

Przyjrzyj się ilustracjom na str. 55 – co one przedstawiają, spróbuj ocenić zachowania dzieci i zapamiętać jak należy się zachować w różnych sytuacjach, które mogą was spotkać.

Czy należy rozmawiać z nieznajomymi ?

Czy można udzielać informacji o sobie i swojej rodzinie komuś obcemu ?

Zastanówcie się .

Otwórz zeszyt w trzy linie i zapisz zdanie. Postaraj się to zrobić starannie. Zaczynamy wielką literą i kończymy kropką.

Gdy zostajesz w domu sam /a , jestem bardzo ostrożna/y.

Dostosujemy formę osobową do siebie ( chłopiec, dziewczynka).

Ćwiczenia str. 44-45.

Edukacja matematyczna – ćwiczenia str.34.

A teraz trochę ruchu .Gimnastyka dla smyka

Mam nadzieję, że jesteście zdrowi, bezpieczni, uśmiechnięci i macie chęci do pracy. Cieszę się, że mogę oglądać Was na zdjęciach i filmikach.