• EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - 2020.04.22

• 22.04.2020 09:27
      • Witajcie moi mili. Dziś spotkanie z wodą. Oglądnij filmiki, które dla was wyszukałam. „Paxi – cykl hydrologiczny” i „Obieg wody w przyrodzie”.

Otwórz elementarz s. 8 . Przyglądnij się obrazkom opowiadającym o wędrówce kropli wody. Zwróć uwagę na kolejność, przeczytaj informacje przy kolejnych obrazkach. Przeczytaj i wykonaj polecenia pod tekstem.

• Ćwiczenia s. 10 -11

Posłuchaj, a może spróbujesz zaśpiewać „Piosenkę o zdrowej wodzie”znajdziesz ją na naszym FB.

Elementarz odkrywców – Dzień odkrywców - Zabawy z wodą s.56 - 57

Woda to skarb – wymyśl i zapisz w zeszycie hasło zachęcające do właściwego gospodarowania wodą w domu i na świecie. Hasła mogą się rymować albo nie.

Może zrobisz do tego hasła plakat i umieścisz go w naszej galerii – zadanie dla chętnych na A.

Matematyka podręcznik s. 31 z.1, 2 i 3 w zeszycie

Zapisz datę, zadania zakończ szlaczkiem.