• Zmierzamy się z przyszłością

W dniach 07.02. i 08.02.br uczniowie klas 8 naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach przeprowadzonych przez pracowników Education Cluster INVEST in EDU w Wałbrzychu. Zajęcia realizowane były w ramach programu pn. „#Granastart”. Celem programu jest przygotowanie młodych ludzi do wejścia w świat dorosłych między innymi poprzez: planowanie domowego budżetu, zakup mieszkania czy też znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy. Zajęcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, wciągając niemalże każdego ucznia w próbę zmierzenia się z dzisiejszą rzeczywistością ekonomiczną. Emocji było bardzo wiele – tak wiele pomysłów na „życie”, aż do ostatniej minuty rozgrywanej partii gry. W najbliższym czasie udział w warsztatach wezmą klasy 7, natomiast klasy 8 będą miały możliwość ponownego udziału w zajęciach w miesiącu czerwcu.

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, dlatego też nasi wolontariusze razem z opiekunami nie zapomnieli o podopiecznych Domu Seniora "Zacisze" w Szczawnie Zdroju. 30.01.2023 r. udaliśmy się do seniorów z pięknie wykonanymi laurkami. Uatrakcyjnieniem tego dnia był koncert kolęd i pastorałek. Mamy nadzieję, że ten dzień zapadnie na długo w pamięci wszystkich.