• Jeszcze przed ogłoszeniem nauki zdalnej w klasach 1-3 udało się przeprowadzić konkurs ortograficzny. Uczniowie klas III mogli osobiście wziąć w nim udział. W ciągu godziny zegarowej mieli wykonać 4 zadania, a mianowicie: dyktando,  zagadki z trudnościami ortograficznymi i 2 zadania polegające na uzupełnieniu zdań literami ,,rz", ,,ż", ,,ó", ,,u", ,,ch", ,,h", ,,ą" lub ,,om" i ,,ę" lub ,,en". Poszło im całkiem nieźle. Można było zdobyć maksymalnie 47 pkt za wszystkie wykonane zadania. Wprawdzie nikt tylu punktów nie uzyskał, ale najwięcej ( bo aż 43 ) zdobył uczeń klasy III b - KRZYSZTOF SOKOŁOWSKI i to on został MISTRZEM ORTOGRAFII. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział!

• Kontakty

• Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego Wałbrzych, ul. Wańkowicza 13
      • psp2@walbrzych.edu.pl
      • ul. Wańkowicza 13 58-304 Wałbrzych